Ana sayfa ÜrünlerKazınmış Mesh

Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut

Ben sohbet şimdi

Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut

Çin Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut Tedarikçi
Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut Tedarikçi Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut Tedarikçi Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut Tedarikçi Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut Tedarikçi

Büyük resim :  Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: WANNUO
Sertifika: ISO9001
Model numarası: ANPINGWANNUO-081

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20GP
Ambalaj bilgileri: İç paket: darbeye dayanıklı paket; Dış paket: güçlü karton kutu ile
Teslim süresi: 18 ila 20 iş günü
Yetenek temini: 50000 Aylık birim/birimler
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Paslanmaz sac Türü: Delikli örgü
Uygulama: Hoparlör ızgarası Boyut: özelleştirilmiş
Şekiller: özelleştirilmiş Bitirme: Parlak / fırçalanmış / kumlanmış
Thickness(mm): > 0.1mm Çevre Dostu: Evet
Vurgulamak:

acid etching metal

,

chemical etching metal

Stres Serbest Metal Aşındırma Levhalar Stres - Ücretsiz Özel Boyut
Metal aşındırma nedir?

Fotoğraf gravürü, geleneksel işleme teknolojilerinden farklı olarak, özel örgü, filtre ve elek imalatında yaygın olarak kullanılır; süreç sınırsız karmaşıklık sunar - sadece ilk delik için ödeme yaparsınız.

Tek bir parça halinde imal edilen fotoğraflı kazınmış ağlar, daha ince, daha temiz ve daha iyi bütünlüğe sahip olup, kullanım sırasında daha sağlamdır. Delinmiş delikli levhalar distorsiyona eğilimli olduğunda, fotoğrafla oyulmuş ağ, sıfır malzeme bozunmasıyla çapak ve gerilimsizdir.

Metal aşındırma da kimyasal aşındırma olarak adlandırılır. Bir tür yüksek hassasiyetli, sıkı kontrol edilen korozyon işlemidir, ana asitleme gövdesinin sıvısı olarak metalin musluk suyunda veya tuzlu suda, aşındırma metali için anodik çözünme üretmesi prensibini kullanır. Genelde detaylar için yüksek gereksinimleri olan yüksek hassasiyetli kompleks metal elemanlar üretmek için kullanılır.

Bir perdede ağların genişliği için, tasarımdaki genel kural, ağların malzemenin kalınlığının en az 2 / 3'ü olmalıdır. Örneğin, .010 kalınlığında bir malzemeden kazınmış bir ekranda, ekranın üzerindeki ağların en az .006 genişliğinde olması gerekir.

Prosesimiz ayrıca küçük delikler gerektiren ekranlar da yapabilir. Ekrandaki açıklıklar, malzeme kalınlığından en az% 20 daha büyük olmalıdır. Bu nedenle .010 kalınlığında bir ekranda delikler en az 0,12 inç olmalıdır.

madde Yapıştırıcı fotoğraf kimyasal aşındırma delikli metal örgü hoparlör ızgarası / örgü
Malzeme SS304 (özelleştirilebilir)
Boyut Müşteriye göre
Kalınlık 0.03mm-1.5mm kullanılabilir
Geri yapıştırıcı 3M veya müşteriye göre
teknik Kimyasal aşındırma / damgalama, kalıp kesme
Uygulama Hoparlör, Cep telefonu, MP3 / MP4 / MP5 Çalar, Tablet PC veya diğer Mobil elektronik cihazlar metal hoparlör ızgarası ızgara, Anti-toz, böcek önleme

Bir bakışta avantajlar:

  • Sınırsız karmaşıklık - sadece ilk delik için ödeme yaparsınız
  • Bileşen boyutları 600 mm x 1500 mm
  • Düşük maliyetli takım / tasarım iterasyonları
  • Stres ve çapaksız
  • Üretim hacimleri
  • % 100 çizik ve lekesiz
  • Doğruluk ± 0.025mm
  • Konik delikler

Malzeme:

SUS302, 304, 304L, 316, 316L paslanmaz çelik levha, Düşük karbonlu çelik levha, Alüminyum alaşımlı levha, Bakır levha, pirinç levha.

Karakter:

hassas çift aşındırma, her iki kenarda pürüzsüz yüzey, kabartı yok, dışbükey içbükey yok, buruşuk buruşukluk yok, bükülme yok, hayır, karmaşık desen veya geometrik şekil mevcut. Delikli metal ile karşılaştırıldığında parlatma gerektirmez, ayrıca tasarımı değiştirmek ve üretim süresini kısaltmak çok kolaydır. Delikli metal makinenin üretemediğini üretebilir.

Uygulamalar:

> Akü Plakaları

Şarj edilebilir nikel metal hidrit (NiMH) piller, pozitif düğüm olarak nikel kullanılarak yapılandırılmıştır. Nikel elektrotlar veya katotlar, fotoğrafla aşındırma yoluyla kolaylıkla üretilen çeşitli konfigürasyonlara sahip ızgaralar veya eleklerdir. NiMH piller hızlı bir şekilde NiCad'i değiştirirler çünkü toksik kadmiyum içermezler ve daha iyi bir yaşam döngüsü performansı sunarlar.

> Biriktirme Maskeleri

Bir dizi elektronik uygulama için desenli depozitlere izin vermek için paslanmaz, moly ve diğer alaşımlarda çok ince özellikler oluşturulabilir.

> Filtrasyon

Uygulamalar, kalın mastar metal atık filtrelemeden son derece ince ince mastar filtrelerine ve çelik, bakır, alüminyum, nikel ve molibden gibi çeşitli alaşımlarda sıvı ve gazlar için diyaframlara kadar uzanır.

Delikli Metal için Endüstriyel, Ticari ve Bilimsel Uygulamalar:

Metal kafesler, çelik, nikel, bakır, pirinç, alüminyum ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli alaşımlarda kimyasal olarak kazınabilir. Delikler, takımlarda hiçbir ek maliyet olmaksızın çeşitli şekillerde ve boyutlarda yapılabilir.

Hassas kazınmış kafesler, ızgaralar, filtreler ve ekranlar birçok endüstriyel, dekoratif ve mimari uygulamada kullanılmaktadır. Çoğu durumda, metal kafeslerin, ızgaraların, eleklerin ve filtrelerin kimyasal aşınması, dokuma veya zımbalanmış ürünlerden daha iyi değer ve performans sağlar.

Lütfen bizimle iletişime geçin:

Hassas ekipman, elektronik ve diğer alanlar için tasarlayabiliyor ve üretebiliyoruz. Fotoğraf Aşındırma İşlemimiz, mikro hassasiyet gerektiren boyutsal toleranslarla çok ince metal levhalar dahil olmak üzere hemen hemen her türlü metal üzerinde gerçekleştirilebilir ve parça üreticilerinin avantajlarını çeşitli yollarla sunar. Yakın gelecekte uygulama alanlarını genişletmeyi planlıyoruz.

İletişim bilgileri
Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd.

İlgili kişi: Lisa Ren

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)