Ana sayfa

Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd.

1 2
Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd. Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd.
Wannuo Hasır Fabrikası atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : WANNUO
İhracat p.c : < 10%
Anping Wannuo Hasır Co, Ltd Anping ilçe Hebei il en büyük tel kafes üretim üssü olan ve Çin'de "tel örgü memleketi" nin dikkate değer şöhret var. Delikli malzeme anahtar ürünümüzdür. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, makul fiyatımız ve saygılı hizmetimiz nedeniyle bu sektörün önde gelen üreticilerinden biri olarak kabul görmekteyiz.

Kalite bir akıl durumudur. Otomotiv CNC perforaj makinesi ve stokta geniş bir ürün yelpazesi, bize uluslararası bir pazarın sıkı kalite gereksinimlerini karşılayan mükemmel delikli ürünleri üretmemizi sağlıyor ve bu da bize kalite odaklı bir şirket olma ününü kazandırdı.

Firmamız ek olarak gelişmiş "aşındırma" ekipman tanıttı, bu ekipman daha yüksek hassasiyetli ürünler için gereksinimi karşılar 0.08mm kadar delik çapı yapabilirsiniz.

Delikli malzeme, Hava, ışık, sıvı, katı, ısı ve dalgaların geçişini kontrol özelliği nedeniyle Mimarlık, Gürültü kontrolü, Filtrasyon, Otomotiv ve Ulaştırma, Elektronik, Tarım ekipmanları, İlaç, Ses olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. İngiltere, Norveç, Hollanda, Kıbrıs, ABD, Kanada, Meksika, Ekvador, Brezilya, Güney Afrika Endonezya, Hindistan vb.

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Personelimiz, ürüne sürekli iyileştirme sağlamak için bir politikaya kendini adamıştır. Ürünleriniz için herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen bize bildirin. Deneyimli kalıp uzmanlarımız, ürünü sizin ölçütünüz için tasarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Uluslararası Belgelendirme'yi elde eden ISO9001 Kalite ve Yönetim Sistemini uyguladık. Doğrulama.

Geçtiğimiz yıllarda çok çeşitli pazarlara hizmet verdik ve müşterilerimize yaratıcı çözümler sunduk. Çalışma ekibimiz, perforasyon gereksinimlerinizi başarıyla karşılayacak bilgi, deneyim ve özveriye sahiptir. WANNUO WIRE MESH olarak, her şeyden üç şeyimiz vardır: Kalite, Hız ve Güvenilirlik.

İletişim bilgileri
Anping Wannuo Wire Mesh Products Co., Ltd.

Tel: 86-13513186816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)